Instruktørliste Herlufsholm Gymnastik 2017/2018

Mor, Far og barn 1-3 år
Justyna Toft ( Instruktør )        
         
Krudtkarle 3-5 år
Vicky Sommerlund ( Instruktør) Satelitvej 8 Næstved   27 12 15 95
Christina Juhl Taulov( Instruktør ) Ringstedgade 235 Næstved   22 13 83 33
Stormtropperne 5-8 år
Vicky Sommerlund ( Instruktør ) Satelitvej 8 Næstved   27 12 15 95
Daniel Ingebrigtsen ( Instruktør )       53 63 08 20
Morten Kjær-Skaaning ( Instruktør )        
Tøzehold 3-4 år og Tøzehold 5-6 år
Jette Mignon ( Instruktør ) Carl Nielsens Vej 50 Næstved   40 94 57 89
Charlotte Ingvordsen ( Instruktør ) Steen Blichersvej 6 Næstved 55 77 19 81 26 37 02 49
Ann-Sofie Johansen( Instruktør ) Krogagervej 22 Næstved   81 61 08 81
Signe Ingvordsen ( Instruktør ) Steen Blichersvej 6 Næstved 55 77 19 81 26 37 02 49
Tøzehold 0-klasse og Tøzehold 7-9 år
Jette Mignon ( Instruktør )
Carl Nielsens Vej 50
Næstved
 
40 94 57 89
Charlotte Ingvordsen ( Instruktør )
Steen Blichersvej 6
Næstved
55 77 19 81
26 37 02 49
Camilla Mignon ( Instruktør ) Carl Nielsens Vej 50 Næstved   27 57 99 90
Amanda Oline Petersen ( Instruktør  ) Skyttemarksvej 79 Næstved   20 71 81 15
Signe Ingvordsen ( Instruktør )
Steen Blichersvej 6
Næstved
55 77 19 81
26 37 02 49
TeamGym Micro konkurrence
Lotte Frederiksen ( Holdansvarlig )  
 
  26 15 50 69
Caroline Hovgaard Frederiksen ( Instruktør ) Elmevej 52 Glumsø   71 70 50 69
Julie Mandrup Jacobsen ( Instruktør )   Holmegård   61 81 53 70
Frederik Søgaard ( Instruktør )   Næstved    
Jennie Vinding Dahl ( Instruktør ) Slibemestervej 53 Holmegård   26 78 51 23
Peter Jensen ( Springansvarlig )   Holmegård   22 76 04 26
TeamGym Minipiger konkurrence
Allan Bøgh Petersen ( Springansvarlig ) Skyrevej 33 Holmegård
 
22 25 74 13
Zara Sund ( Instruktør )    
 
 
Connie Johansen ( Instruktør ) Jordbærsvinget 5 Holmegård   22 11 40 44
Karen Albrechtsen ( Instruktør ) Skolevej 7 Glumsø   30 94 83 83
Stine Dunkan Gents ( Rytmeansvarlig ) Solvangsvej 15 Næstved   20 32 66 94
         
     
 
 
         
TeamGym Juniorpiger konkurrence
Anders Bollesen ( Instruktør )
Nyraadsvej 10 Vordingborg   22 43 55 61
Kim H. Jensen ( Springansvarlig )
Præstøvej 41
Næstved
 
21 49 66 68
Peter-Michael Nielsen ( Instruktør )
 
Holmegård
 
28 50 01 55
Peter Jensen ( Instruktør )   Holmegård   22 76 04 26
Emilie Lundsgaard Jensen ( Rytmeansvarlig ) Præstøvej 41 Næstved   40 59 77 31
Katrine Tofte Hansen ( Instruktør )
Næsbyvej 19 Glumsø
 
20 66 09 45
Team HGGIRLS 12-16 år
Bjarne Andersen ( Springansvarlig, holdleder ) Åderupvej 79 Næstved   22 27 51 90
Frederik Søgaard ( Instruktør)   Næstved    
Jennie Vinding Dahl ( Instruktør ) Slibemestervej 53 Holmegård   26 78 51 23
Christina Juhl Taulov ( Rytmeansvarlig ) Ringstedgade 235 Næstved   22 13 83 33
         
Pakour for drenge
 
 
 
 
 
Phillip Bo Saabye Nielsen ( Instruktør )
Karrebækvej 45, 2tv
Næstved
 
61 43 68 05
Team HGGirls 9-11 år
Amanda Oline Petersen ( Instruktør )  
 
 
 
Frederikke Højrup ( Instruktør )
Næstvedvej 58A
Holmegård
 
53 61 13 38
Christina Juhl Taulov (Rytmeansvarlig, holdleder )
Ringstedgade 235
Næstved
 
22 13 83 33
Camilla Mignon (Springansvarlig ) Carl Nielsens Vej 50 Næstved   27 57 99 90
         
HGXtraordinary for øvede rytmegymnaster Voksen
Anja Lygum Pedersen (Rytmeansvarlig, Holdleder) Gavnøvej 155 Næstved   51 51 07 78
Lene Johansen ( Instruktør ) Sorøvej 22A Fuglebjerg   61 39 12 17
HGXtraordinary for øvede rytmegymnaster Unge +16
Karen Albrechtsen ( Instruktør, Holdleder ) Skolevej 3 Glumsø   30 94 83 83
Celestine Kruse Clausen ( Instruktør )        
Gitte's Seje Damer
Gitte Vestergaard ( Instruktør, Holdleder )
Sandageren 20
Næstved
 
23 70 52 36
Kondiherrer
Kondiherrer Pensionist 65 +
 Ingvar Nielson ( Instruktør, Holdleder )
Hestehavevej
Rønnede
  25 33 88 64
Pilates, Pilates Pensionist 65+
Kropstræning, Kropstræning Pensionist 65+
Ulla Pozsonyi ( Instruktør, Holdleder )
Størlingevej 72
Tappernøje
55 56 42 54
28 72 42 54
Alt For Damer
Alt For Damer Pensionist 65+
Tenna Pasciak ( Instruktør, Holdleder )
Ejbyvej 11
Næstved
55 73 08 65
40 27 08 65